Pécsi csapatunkba, hosszútávra keresünk kőműves kollegát. Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz a csapatunkba!

A munkakör neve: Kőműves

Feladatok:

  • Falazatok, tér elhatároló szerkezetek készítése tervrajz alapján
  • Betonfelületek, betonszerkezetek készítése
  • Vakolt felületek készítése
  • Bontási és javítási feladatok elvégzése
  • Alkalmanként térkő burkolatok készítése
  • Kapcsolattartás a csoportvezetővel és projektvezetővel
  • Anyagok átvétele a raktárból
  • Gépjármű vezetés „B” kategóriás jogosítvánnyal

Elvárások:

  • Kőműves szakmunkás bizonyítvány
  • Minimum 2 év kőműves tapasztalat
  • Önálló, pontos, tiszta munkavégzés
  • Fizikailag terhelhető
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hetelős munkavégzés vállalása (hétfő-péntek)
  • Zsaluzatok készítésében való jártasság
  • Utólagos külső hőszigetelés és nemesvakolat felhordásában való jártasság

Amit nyújtunk:

  • Piaci átlag feletti bérezés
  • Bér kifizetése minden hónap 10-ig
  • Cafeteria nettó 10.000 ft havonta
  • Távolléti napidíj
  • Utas, élet- és balesetbiztosítás
  • Cég által finanszírozott szakmai képzések
  • Minőségi munkaruha, védőeszköz, szerszámok
  • Folyamatosan biztosított munkavégzés, stabil munkahely
  • Mentorált betanulás
  • Korlátlan védőital
  • Minőségi, jó csapat
  • Szükség esetén cég által finanszírozott covid tesztelés

Jelentkezz gyorsan és egyszerűen néhány személyes adat és a munkakör megjelölésével. Töltsd fel önéletrajzod!

    Maximálisan feltölthető fájlméret: 10 MB, Feltölthető fájlformátumok: jpg, png, pdf, doc, docx, xls, xlsx

    30 éve Áramlásban!

    Miért jó velünk együtt dolgozni?

    Cégünk alapelve a folyamatos újítás és a fenntartható minőség, legyen szó szolgáltatásainkról vagy partnerkapcsolatainkról. Mindemellett fontosnak tartjuk a magyar családi vállalkozások értékeit, hogy hosszú távon biztosíthassuk vásárlóinknak a Treszner minőséget. Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik a 30 év tapasztalattal rendelkező, nemzetközi szinten tevékenykedő céghez szeretnének csatlakozni.

    Légy Te is részese ennek a fejlődésnek csapatunk legújabb tagjaként!

    A Treszner Cégcsoport küldetése

    Hazai piaci pozíciónk megtartása és erősítése mellett a nemzetközi jelenlétet akarjuk növelni.

    A megvalósítás érdekében:

    • piacvezető partnerekkel dolgozunk együtt, akik több országban jelen vannak
    • munkavállalóinkat minőségi eszközökkel látjuk el
    • munkatársainkat folyamatosan képezzük
    • a nemzetközi trendeket folyamatosan elemezzük
    • elismert szakértőkkel egyeztetünk
    • a munkahelyi körülményeket nemzetközi szintre emeljük
    • a csapategységet erősítjük
    0 Üzletág
    0 Létszám
    0 Alvállalkozó
    0 + Projekt
    0 m3 Beépített beton
    0 km Felhasznált kábel